Simple Express bussid
Pärnu bussijaam - Tartu bussijaam
21.01.2018
07:45
10:30
2h 45m
Pärnu - Viljandi - Tartu, SIMPLE EXPRESS
Eesti Buss OÜ
7,00
 
12:15
15:00
2h 45m
Pärnu - Viljandi - Tartu, SIMPLE EXPRESS
Eesti Buss OÜ
7,50
 
16:45
19:30
2h 45m
Pärnu - Viljandi - Tartu, SIMPLE EXPRESS
Eesti Buss OÜ
7,50
 
18:55
21:40
2h 45m
Kuressaare - Pärnu - Tartu, SIMPLE EXPRESS
Eesti Buss OÜ
10,00
 
Teised vedajad
Pärnu bussijaam - Tartu bussijaam
21.01.2018
Väljumisi ei leitud