Simple Express bussid
Tallinna bussijaam - Haapsalu bussijaam
28.06.2017
11:15
12:55
1h 40m
Tallinn - Haapsalu, Simple Express
Eesti Buss OÜ
5,00
 
13:30
15:15
1h 45m
Tallinn - Haapsalu, Simple Express
Eesti Buss OÜ
4,00
 
15:15
16:55
1h 40m
Tallinn - Haapsalu, Simple Express
Eesti Buss OÜ
4,00
 
Teised vedajad
Tallinna bussijaam - Haapsalu bussijaam
28.06.2017
10:00
11:40
1h 40m
Tallinn - Haapsalu, Lux Express
Eesti Buss OÜ
8,00
 
18:30
20:10
1h 40m
Tallinn - Haapsalu, Lux Express
Eesti Buss OÜ
8,00